MÖBLER / Soffor / Soffa 12916176
nr 1291 6176
Soffa
3-sits, Bakertyg. Längd: 210
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:42:56
1.000 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr